Odpracovaná doba mimo pracovní poměr, rok 2024 - drmacek.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Odpracovaná doba mimo pracovní poměr, rok 2024

Formuláře 2024


F32: Evidence odpracované doby při pracích konaných mimo pracovní poměr

Formulář v elektronické formě, tabulka Excel. Evidence pracovní doby zaměstnanců pracujících na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr. Odpracovaná doba je v jednotlivých dnech vykazována od - do. Pro další měsíce je nutné změnit datum prvního dne v měsíci. Přednastavený výběr z přípustných hodnot a nápověda v tabulce!

* * * * *


F31: Evidence odpracované doby a výkaz činnosti při pracích konaných mimo pracovní poměr

Formulář v elektronické formě, tabulka Excel. Evidence pracovní doby a výkaz práce zaměstnanců pracujících na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr. Odpracovaná doba je v jednotlivých dnech vykazována od - do. Pro další měsíce je nutné změnit datum prvního dne v měsíci. Přednastavený výběr z přípustných hodnot a nápověda v tabulce!

* * * * *


F33: Evidence odpracované doby a výkaz činnosti při pracích konaných mimo pracovní poměr

Formulář v elektronické formě, tabulka Excel. Evidence pracovní doby a výkaz práce zaměstnanců pracujících na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr. Odpracovaná doba je v jednotlivých dnech vykazována celkovým počtem hodin. Evidují se až 3 měsíce práce. Pro další měsíce je nutné změnit datum prvního dne v měsíci. Přednastavený výběr z přípustných hodnot a nápověda v tabulce!

* * * * *


F35: Evidence odpracované doby a výkaz činnosti při pracích konaných mimo pracovní poměr

Formulář v elektronické formě, tabulka Excel. Evidence pracovní doby a výkaz práce zaměstnanců pracujících na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr. Odpracovaná doba je v jednotlivých dnech vykazována celkovým počtem hodin. Pro další měsíce je nutné změnit datum prvního dne v měsíci. Přednastavený výběr z přípustných hodnot a nápověda v tabulce!

* * * * *


F34: Evidence odpracované doby a výkaz činnosti při pracích konaných mimo pracovní poměr

Formulář v elektronické formě, tabulka Excel. Evidence pracovní doby s vyznačení jejího začátku a konce a výkaz práce zaměstnanců pracujících na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr. Odpracovaná doba je v jednotlivých dnech vykazována od - do. Evidují se až 3 měsíce práce. Pro další měsíce je nutné změnit datum prvního dne v měsíci. Přednastavený výběr z přípustných hodnot a nápověda v tabulce!

* * * * *


Napište své připomínky k formulářům!

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky